TESLİMAT POLİTİKASI

450 TL üzeri alışverişlerde siparişleriniz ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişinizi ve ödeme ayrıntılarınızı doğruladıktan sonra, gönderiminiz işleme alınır.

Nakliye sırasında kaybolan veya hasar gören siparişlerden firmamız sorumlu tutulamaz. Siparişinizi hasarlı aldıysanız, hak talebinde bulunmak için lütfen kargo şirketiyle iletişime geçin. Bir talepte bulunmadan önce lütfen tüm ambalaj malzemelerini ve hasarlı ürünleri saklayın.

Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya verilir.

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.

Kargo gönderim bedeli 42 TL’dir.

Türkiye dışındaki siparişler için hizmet alınacak gönderim firması, kullanıcının gönderim bölgesine göre belirlenecektir.

Siparişinizi gönderdiğimizde kargo takip numaranızı içeren bir e-posta alacaksınız.

Özel tasarım siparişlerin gönderim süreleri ürüne göre değişim göstermektedir. Detaylar için astroloziakademi@gmail.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası kargolarda oluşabilecek her türlü gümrük vergileri, işlem harçları veya diğer her türlü ücretlendirmeleri de kapsayan harcamalardan firmamız sorumlu değildir.

Bu meblağların ödenmesi, teslimatın hangi ülkeye yapıldığına bağlı olarak siparişinizin ulaştığı gümrükten serbest kalması için gerekli olacaktır. Bu, ödeme ekranında gösterilen fiyata hiçbir verginin ve gümrük harcının dahil olmadığı anlamına gelir.

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKALARI

Satın alma işleminizden tamamen memnun kalmanızı istiyoruz. Bu nedenle firmamız, müşterilerine siparişin teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade imkânı sunmaktadır. Herhangi bir nedenle fikrinizi değiştirirseniz, aldıktan sonra 14 gün içinde bize geri gönderebilirsiniz.

İADE ŞARTI

Ürün/ürünler orijinal haliyle, giyilmemiş, kullanılmamış, üzerinde değişiklik yapılmamış, yıkanmamış, etiketleri sökülmemiş, ambalajında ​ve satılabilir durumda olmalıdır. 

Müşteri, iadelerin gönderiminden sorumludur, iade için tüm kargo masrafları firmamızın yükümlülüğündedir.

Kargonun kaybolması, çalınması veya hasar görmesi durumunda firmamız sorumlu tutulamaz. İşleme veya iadenizde gecikmeleri önlemek için lütfen adınızı, adresinizi, sipariş numaranızı ve iade numaranızı kargo zarfına ekleyin.

BİR ÜRÜN NASIL İADE EDİLİR 

Satın aldığınız ürünü iade etmek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin;  

  • Satın alma işleminizi, aldıktan sonra 14 gün içinde iade ettiğinizden emin olun.
  • Ürünler orijinal durumda, üzerinde hijyen bandı ve sallanan etiketli orijinal ambalajında ​​olmalıdır.
  • İade etmek istediğiniz ürünlerle birlikte faturanızı da ekleyerek iade talebinizi astroloziakademi@gmail.com adresine mail atınız.
  • Kargo şirketi tarafından sağlanan tüm takip numaralarını saklamanız tavsiye edilir.
  • Geri ödemenizi, firmamız ürünleri alıp inceledikten sonraki 14 iş günü içinde alacaksınız. İadenizin işleme alındığını onaylamak için bir e-posta gönderilecektir. 

DEĞİŞİMLER

Bir ürünü değiştirmek isterseniz, lütfen siparişinizden itibaren 14 gün içinde müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin, astroloziakademi@gmail.com adresine e-posta gönderin ve şunları ekleyin:  

  • Sipariş numarası
  • Siparişin verildiği ad, soyad
  • Siparişin verildiği e-posta adresi
  • Değişim talebiniz

Değişimde kargo masrafları müşteriye aittir.

Your Shopping cart

Close