Astrolojiyi yaklaşık 6.000 yıl öncesinden bu yana birçok farklı medeniyet kullanmıştır. Astroloji, bize gidilmesi gereken hedefi çok net gösterir. Bu hedefe giderken izlenilen yolu kişinin özgür iradesi belirler. Astroloji de hangi çukurlara düşülebileceğini, nerelerde farkındalık kazanmak gerektiğini anlatır. Yani kullanmayı bildiğimizde adeta bir yaşam pusulasıdır. Gökyüzü ile yeryüzünü çözme yolculuğuna var mısınız?

Astroloji kelimesinin kökeni, Yunancada yıldız anlamına gelen “astro” ile bilmek, kutsal sözcük anlamına gelen logos’ tur. Astroloji gökyüzündeki hareketler ile yeryüzündeki olayların, koşulların ve durumların bağlantısını araştıran bilimdir.

Kişinin kim olduğunu, nereden gelip nereye gitmesi gerektiğini anlatan ve mükemmel işleyen matematik döngüsü üzerine kurulmuş bir alandır.

Her doğum haritası aynı parmak izimiz gibi kendine hastır. Bize potansiyellerimizi, ilerlememiz gereken alanları, zorlanacağımız noktaları ve yaşam amacımızı anlatır. Bu anlayışla özgür irademizi nasıl kullandığımız da hayatımızın yönünü belirler. Çünkü insanın karakteri kaderidir.

Kişi Astroloji öğrendiği zaman öncelikle kendine, sonra da olaylara karşı yüksek farkındalık geliştirir.

Astroloji çağlar boyunca kullanılmış kadim bir öğretidir ve burçlardan ibaret değildir. Son derece sistematik bir yapısı vardır. İçerisinde Psikoloji, Mitoloji, Matematik barındırır.

Astroloji Temel Seviye eğitimlerimizde bir doğum haritasını yorumlamaya dair dinamikler örneklerle anlatılıyor. Eğitim sonundaki hedef, kişinin bir doğum haritasını ana hatlarıyla yorumlayabilmesidir. Ders videolarımız ve eğitim materyallerimizde temel seviye bilgisini verip, canlı yayınlarımızla da örnek haritalar üzerinden pratik yapıyor, soruları yanıtlıyor ve anlaşılmayan noktaların üzerinde duruyoruz. Öğrendikçe derinleşme arzusu uyandıran Astroloji, bakış açısını ve farkındalığı geliştirme yolculuğudur. Sizleri de bu yolculuğa bekliyoruz.

Astroloji öğrenmek mi istiyorsunuz, Astroloji eğitimi aldınız ama pekiştirmek mi istiyorsunuz?

Bu sorulara cevabiniz evet ise, Batı Astrolojisi klasik kurallarını ve kullanım metotlarını sınırlı kontenjanlı sınıflarda öğrenebilirsiniz.

Tüm bunların dışında günümüzün belirsiz ve karmaşık ortamlarında özellikle önemli olan, kişisel ve mesleki potansiyeli en üst düzeye çıkarmak için ilham veren, düşünmeye teşvik eden ve yaratıcı bir süreçte kişinin öncelikle kendisi ile olan ilişkisini geliştirmek amaçlı, 2022 – 2023 eğitim yılı içinde bünyemizdeki her öğrenci ile bireysel olarak gerçekleştirilecek 4 saatlik özel koçluk seansları organize ettik. Öğrencilerimiz bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilecek. Bire bir seanslar, Profesyonel Koç ile birlikte tarafların uygun zamanlarına göre ayarlanacak. Amacımız, bireylerin öncelikli kişisel hedeflerine ulaşmalarını destekleyen belirli eylemlere yönelebilmelerini sağlamaktır.

Astrolozi Akademi bünyesinde Astroloji başlığı altında bir çok dalda eğitim verilmekte ve ayrıca, Sağlıklı Yaşam, Nefes ve Meditasyon, Yoga, Feng Shui sınıfları ilerleyen zaman içinde açılacaktır. Takipte kalmanız, söz konusu eğitimlerle ilgileniyorsanız, faydalı olacaktır.

Solar Fire Eğitimi

Solar Fire Eğitimi

07 Mayıs 2024 - 14 Mayıs 2024 - 21 Mayıs 2024 tarihlerinde Eğitmen ve Astrolog Jönew Erçömlek tarafından “Solar Fire Eğitimi” başlayacaktır.

Daha Fazla
Rektifikasyon Eğitimi

Rektifikasyon Eğitimi

Eğitimimiz 17 Mart 2024 Pazar günü sabah 20:30'da başlayacak olup, 6 hafta sürecektir. Ders süreleri 2:30 saattir. Dersler Zoom üzerinden yapılacak ve kayıt olarak da mail halinde gönderilecek.

Daha Fazla
Prashna Tantra / Vedik Horary Eğitimi

Prashna Tantra / Vedik Horary Eğitimi

Vedik horoskoplar Hint astrolojisinin parçasıdır ve astrolojinin en güvenilir türlerinden biri sayılır. Horary (Saat) Astrolojisi ise sorunun sorulduğu ana göre tahminler veren bir astroloji dalıdır. Hora, zaman anlamına gelir ve Vedik astrolojide bu dala Prashna Tantra adı verilir. Burada odak nokta her zaman yalnızca sorudur.

Daha Fazla
Vedik Astroloji Temel Seviye Eğitimi

Vedik Astroloji Temel Seviye Eğitimi

Vedik horoskoplar Hint astrolojisinin parçasıdır ve astrolojinin en güvenilir türlerinden biri sayılır. Kişiliğiniz ve gerçek siz, doğduğunuz tam yer ve anla bağlantılı olan gezegenlerin konumuna göre belirlenir. Gelecekle ilgili tahminlerde ise gezegenin gelecekteki ve şu anki konumları sizin doğum haritanızdakilerle kıyaslanır. Vedik horoskoplar 4000 küsur senedir yaygın olarak kullanılmaktadır.

Daha Fazla
Astroloji Temel Seviye

Astroloji Temel Seviye

2023 - 2024 Eğitim yılı için 36 Haftalık Temel Seviye Online Astroloji eğitimi 27 Eylül 2023 Çarşamba günü 20:30'da başlıyor. Astroloji eğitimi almış olan ya da olmayan, bilgisini pekiştirmek isteyen, klasik ve modern astroloji kurallarına uygun, etik bir eğitim almak isteyen, Astroloji öğrencileri için hazırlanmış bir program. Bu nedenle katılımcı sayısı sınırlı olacaktır.

Daha Fazla
Astroloji Orta ve İleri Seviye

Astroloji Orta ve İleri Seviye

Astrolojinin doğru temellerle inşa edildiği bir temel seviye eğitiminin ardından, doğum haritasını daha derinlemesine anlamak ve doğru öngörüler yapabilmek için orta ve ileri seviye sınıfımızda zengin bir müfredat ve bol pratikle öğrencilerimizi destekliyoruz.

Daha Fazla

Your Shopping cart

Close