FOTO
moon-sign-4

Zerrin Zindancıoğlu Kimdir?

8 Mayıs 1966’da İstanbul’da doğdu.
Avusturya Ticaret Lisesinin ardından İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümündeki eğitimini yarım bıraktı.
1986 – 1991 yılları arası yurt dışında faaliyet gösteren bir inşaat firmasında İthalat ve İhracat bölümünde Proje Müdürlüğü, 1991 – 1994 yılları arasında dünyaca ünlü bir Amerikan firmasında Finans Direktörü Yönetici Asistanlığı yaptı.
1994 – 2010 yılları arasında kendi ismiyle kurduğu tekstil firmasında Avrupa’dan ithalat yaparak, moda sektörüne girdi. Birçok ünlü kişinin İmaj Danışmanlığını üstlendi.

2010’dan beri Klasik ve Modern Batı Astrolojisi ve Vedik Astroloji ile ilgilenen Zerrin Zindancıoğlu, Temel, İleri ve Ustalık Seviyelerinin yanı sıra, Karma, Soru, Seçimsel, Uranyen, Astrokartografi, Kabalistik Astroloji, ile Astropsikoloji Uzmanlık Sertifikalarına sahip olup, Astroloji Okulu bünyesinde, Girne Amerikan Üniversitesi ve okul merkezinde, 2014 – 2020 yılları arasında eğitmenlik yapmıştır.

Eğitimi APAI (Association of Professional Astrologers) ve ISAR (International Society for Astrological Research) onaylı Astroart Astroloji Okulu Diploması’nı 2015’te almaya hak kazanmıştır. 2016 yılında ISAR (International Society for Astrological Research) sınavını geçip, ISAR Cap olma hakkını kazanmıştır.

Ayrıca uluslararası APAI ve OPA dernekleri üyesi olup, ülkemizde Profesyonel Astroloji Derneği (PAD) Kurucu Üyesidir.

2022 yılında kendi okulu Astrolozi Akademi’yi ve 2023 yılında da Astrolozi Shop alışveriş sitesini kurmuştur.

Astroloji alanında ders kitabı olarak kullanılan Orta Noktalar kitabının yazarıdır.

Kendisi evli ve 2 çocuk annesidir.

Astrolozi Akademi Eğitmenleri

Jönew Erçömlek (Astroloji)

24 Mayıs 1982’de İstanbul’da doğdu. Özel Getronagan Ermeni Lisesinde
öğrenimini tamamladı.
Türkiye’de internet servislerini veren ilk şirket olan DorukNet’te Yönetici
Asistanı olarak çalıştı. Dünyanın en önde gelen ilaç şirketlerine hizmet veren
INOPRA Dijital Reklam Ajansında Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam
etti. Ardından sektör değiştirerek ERGO İsviçre Hayat Sigortası firmasında Satış
Temsilcisi olarak, Türkiye çapında yapılan “Bahar dönemi hayat sigortaları
toplam üretim yarışmasında” ikincilik ödülünü almaya hak kazandı. Bu
başarısının ardından MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş firmasında operasyon
sorumlusu olarak devam etti ve kurumsal kariyerini sanatsal yeteneklerine
eğilmek üzere bıraktı. Kariyer Eğitim Kurumlarından aldığı makyözlük
eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Profesyonel Makyözlük diplomasını
almaya hak kazandı. Birçok ünlü kişinin profesyonel anlamda makyözlüğünü
üstlendi.
Farkındalığın geleceğe atılmış bir adım olduğunu ve buna rehberlik edecek
bilimin ya da ilmin geleceğimize yapılmış bir yatırım olacağını savunmuştur.
2015’ten bu yana ilgilendiği Astroloji ilmini araştırmak ve kitaplardan okumak
yeterli gelmemiştir. 2019’dan beri Klasik Batı Astolojisi ile ilgilenmekte olan
Jönev Erçömlek Temel, İleri ve Uzmanlık Seviyelerinin eğitimlerini almış ve
almaya da devam etmektedir. Eğitim süresince Deneysel Astroloji Akademi’nin
kuruluş aşamasında yer almıştır. Aynı zamanda Astroloji kariyerine devam
ederken Akademi Kurucusunun Asistanlığını ve Eğitim Asistanlığı yapmıştır.
Astrolojiye hizmet etmek amacıyla kurulan İstanbul Astroloji Derneği’nin de
üyesidir.

 

 

Ajda Türker (Uzmanlaşma Dersleri)

5 Aralık 1974 doğumlu Ajda Türker, üzerinde uzun yıllar araştırmalar yaptığı Astroloji dalına, profesyonel anlamda 2012 yılında eğitimler alarak başlamıştır.
Modern Astroloji ile başlayan eğitim yolculuğuna Öner Döşer’ in kurucusu olduğu AstroArt Astroloji Okulunda Klasik Astroloji Eğitimi alarak tamamlamış ve ASA diplomasını almıştır.
Uluslararası kurum olan ISAR, Uluslararası Astrolojik Araştırmalar Derneği (The international Society of Astrological Research) ve APAI, Uluslararası Profesyonel Astrologlar Derneği (The Association of Professional Astrologers International) üyesidir. Astroloji eğitimleri, bireysel danışmanlık, kurumsal şirketlere seminerler vermekte olan Ajda Türker, bilinçaltı ve psikoloji ile astrolojik bağlantılar üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.
Astrolojinin diğer dalları olan; Horary (Saat) Astrolojisi, AstroPsikoloji, Karma Astroloji, Okült Astroloji, Hermetik Astroloji, Uranyen Astroloji, Vedik Astroloji alanlarında eğitimler almıştır. Ayrıca, astrolojik bilgileri yazılarında ve  danışmanlıklarında daha verimli kılabilmek adına Kuantum Düşünce Teknikleri, Rüyalar ve bilinçaltı, NLP, Reiki, Acsess Bars, Mandala teknikleri ile şifa- lanma, Fheng Shui ve Uçan Yıldızlar gibi farklı bilgileri de hayatına dahil etmiştir.

 

 

 

Ayça Çilingir (Uzmanlaşma Dersleri)

1982 doğumlu Ayça Çilingir, çocukluğundan bu yana gökyüzü ve yıldızlara olan ilgisiyle tanınıyor. Yıldızların şekilleriyle birlikte dinamiğini de anlamak için, Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünü okuyan Ayça, Space Camp Turkey’de Counselor olarak çalışarak başladığı insanlara ulaşma serüveninde; yıldızları, uzayı, evreni yıllarca hevesle anlattı. Kişisel gelişim alanında ise 2 yıl yaşam koçluğu, regresyon terapisi, hayatını iyileştirin seminerleri ve melek koçluğu asistanlığı yaptı aynı zamanda kişisel gelişim alanında ki danışmanlıklarına da o yıllarda başlamıştır. Astroloji eğitimlerine de aynı yıllarda başlamıştır. Mira Deniz ve Atlas Kaan isimlerindeki iki çocuk annesi olan Ayça, 18 yıl yaşadığı İzmir’den, memleketi olan Adana’ya taşınmıştır. Astronomi alt yapısına, Astroloji bilgisi de ekleyerek fark yaratan uzmanın, aldığı eğitimlerden bazıları şöyle;

İlişkiler Kursu (KE Müzeyyen İşler), Hayatınızı İyileştirin (Heal Your Life), Yaşam Amacı Kursu (KE), Bereket Kursu (KE), Şamanik Eğitim (Shaman Durek), Feng-shui Eğitimi (Happy Days Demet Dernek),Yoga (Melis Türker Karacasulu), Kozmik Enerji (Jülide Çeldir Emre), Doğuma Hazırlık ve Nefes Çalışmaları Eğitimi (Doula Gamze Oruç), Bolluk ve Zenginlik Eğitimi (ZişanDurma-Mesude Evliyazade), Para Workshop (Demet Dernek), Bilge Çocuklar ‘Kova Çağının Mimarları’ (Göktürk Ramu–Aslı Yakut), Genetik Epigenetik Hurda genler ve Uyanış (Göktürk Ramu-Prof Dr Gökçen Yuvalı), Titreşim ve Frekanslar (Ayşe Tolga-Doç İlke Dolkun) , Theta Healing basic-advanced-derin kazma-sen ve yaratıcı (Sibel Tuncel-Seval Kiremitcioglu), Kutsal Rahim Bilgeliği Eğitmenliği Eğitimi (Gülten Ulaş), Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı (Fi Akademi) Astroloji Eğitimleri ve Mezuniyetini ise Jüpiter Astroloji ve Kişisel Gelişim
Merkezi Sn. Asude Argun’dan – Temel Astroloji Eğitimi, İleri Astroloji Eğitimi, Klasik Astroloji Eğitimi Horoskop okuma derslerine ilaveten Psikolog Mahan Doğrusöz ve Psikolog Yeşim Yaşa dan Astrologlar için Psikoloji eğitimi, Staj Eğitimi (2Ay), Tez çalışması (4 ay), Barış ilhan ve Branka Stamenkovic’ten Horary Astrolojisi, Astro Psikoloji İleri Seviye (Barış Özkırış), Sağlık Astrolojisi (Devrim Dölen), Finansal Astroloji (Devrim Dölen), Finansal Astroloji (Hande Kazonova), Çocuk Astrolojisi (Makbule Çatal)

– Yeni Pazar Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencisi olup, İstanbul Arel Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Eğitimi ve İstanbul Arel Üniversitesi Psikolojik travma ve krize müdahale yas danışmanlığı uygulayıcı eğitimini bitirmiştir.

Damla Güleç (Enerji Astrolojisi)

18 Aralık 1988 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2011 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. 9 yıl boyunca Tekstil sektöründe çalışıp Planlama Yöneticiliği titrini sadece astroloji alanına konsantre olabilmek için bırakıp yolculuğuna profesyonel astrolog olarak devam etme kararı aldı. Öner Döşer’in Astroart Astroloji Okulundan mezun olarak ASA ünvanını aldı. 2016 yılında başladığı astroloji eğitimleri arasında, Soru Astrolojisi, Karma Astroloji, Psikolojik Astroloji, Ezoterik Astroloji, Melekler Astrolojisi, Coğrafi Astroloji branşları vardır. ISAR(International Society of Astrological Research) Danışmanlık Etiği ve ISAR Danışmanlık Becerileri sertifikalarına sahip. OPA derneği üyesi. “okyanustabirdamla” markası sahibi. Bu isimle Instagram ve Küçük İlham kutusu sitesinde yazılar yazmakta. Astroloji bilgilerini, yazılarını ve danışmanlıklarını derinleştirebilmek adına Reiki Master, Litoterapi, Bach Çiçekleri, Aromaterapi, Theta Healing eğitimleri almıştır. Kendini ömür boyu öğrenci ilan etmiş ve her bulduğu fırsatta değişik alanlar aldığı eğitimleri sentezleyerek derslerine katmaktadır. Evli ve 1 çocuk annesi.

 

 

 

 

 

Funda Karavit Sağışman (Vedik Astroloji)

1976 İstanbul doğdu. İstanbul Üniversitesi Turizm Otelcilik okulundan mezun olduktan sonra, Turizmle ilgili sektörlerde çalıştı, evli ve 2 çocuk annesi. Astrolojiye olan merakı çocukluk yıllarından beri vardı ve bu merakı her geçen gün arttı ve Sadesati döneminde kendisiyle yüzleşmeye başladığı bir dönem de astroloji eğitimi almaya karar verdi ve eğitimlerini Astrolog Öner Döşer’in Astroloji Okulunda tamamladı arkasından yine Öner Döşer Astroloji Okulunda Horary Eğitimi ve Dünya Astrolojisi eğitimini tamamladı. Ardından, Şebnem Ekşib’ten Vedik Astroloji eğitimini tamamladı. Bu süre içinde 2019 yılında Sorumgeldi ekibine katıldı ve Naz Bayatlı’dan tekrar Horary Eğitimi ve Dinçer Güner’den Seçimsel Astroloji eğitimi alarak astroloji yolculuğuna devam etti. Şimdi ise Batı Horary Astrolojisi eğitimi ve Vedik Akademide Vedik Horary Eğitimi veriyor.

 

 

 

Begüm Bayraktar (Astroloji)

13 Eylül 1990 İstanbul doğumlu. İstanbul Kültür Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun olan Begüm Bayraktar 6 yıllık reklam yazarlığı kariyerinden sonra küçüklüğünden beri ilgi duyduğu astroloji alanında profesyonel ilerlemek üzere 2015 yılında Öner Döşer’in kurduğu AstroArt Okulu’nda eğitime başladı. Temel, Orta ve İleri Seviyeleri tamamlayarak 2018 yılında mezun oldu. Psikoterapist Glenn Perry’den Astropsikoloji Eğitimi aldı. Öner Döşer ve Naz Bayatlı’dan Horary dersleri aldı. Ayrıca Enerji Astrolojisi, Seçim Astrolojisi, Dünya Astrolojisi, Finansal Astroloji eğitimlerini de tamamladı. 7 yıldan beri danışmanlık vermekte olup; seanslarını atölyelerini online olarak sürdürmekte. Ekim 2018 itibariyle sorumgeldi.com ekibinde aktif olarak çalışmakta. Profesyonel Astroloji Derneği’nin kurucu üyelerinden biri olan Begüm Bayraktar ayrıca psikoloji ve rüyalarla yakından ilgilenmektedir.

Onur Bal (Astroloji)

27 Kasım 1997’de Mersin’de dünyaya geldi. Özel Antalya Finans Lisesinde eğitimini tamamladıktan sonra İzmir Ege Üniversitesi Eczacılık Bölümünü kazandı. Şu an astroloji çalışmalarıyla beraber üniversite hayatına aktif olarak devam ediyor. Üniversite yıllarında 1907 Ünifeb topluluğunda yönetim kurulu üyesi olarak sosyal organizasyonlar yer aldı. Astrolojiyle 2017 senesinde tanıştı ve 2020 senesiyle birlikte astroloji alanındaki ilk eğitimlerini almaya başladı. Özellikle klasik, helenistik ve karmik astroloji alanlarında eğitimler alarak kendisini geliştirdi. Astrolojide uzmanlık alanı olarak ise coğrafi astroloji ve seçim astrolojisi alanlarına odaklandı. 2023 itibariyle kendi astroloji eğitimlerini vermeye başladı.

Şimdiye kadar aldığı ve devam ettiği eğitimler:

Klasik ve Modern Astroloji – İleri Seviye – Bendegül Çandarlı
Soru Astrolojisi (Horary) – Uzmanlık – Bendegül Çandarlı
Soru Astrolojisi (Horary) – Uzmanlık – Tuğba Karadayı
Karmik Astroloji – Duygu Demir
Klasik Astroloji – İleri Seviye – Duygu Demir
Klasik Astroloji – Orta İleri Seviye – İlker Şahin
Coğrafi Astroloji – Uzmanlık – Devrim Dölen
Finansal Astroloji – Uzmanlık – Devrim Dölen
Finansal Astroloji – Uzmanlık – Tuğba Karadayı
Karmik Ve Ezoterik Astroloji – İleri Seviye – Tuğba Karadayı
Eleksiyon Astrolojisi – Uzmanlık – Devrim Dölen
Eleksiyon Astrolojisi – Uzmanlık – Bendegül Çandarlı
Eleksiyon Astrolojisi – Uzmanlık – Frank Clıfford
Eleksiyon Astrolojisi – Uzmanlık – Omari Martin
Eleksiyon Astrolojisi – Uzmanlık – Wade Caves
Eleksiyon Astrolojaisi – Uzmanlık – Didem&Sinem Beyazıt
Mundane Astroloji – Uzmanlık – Devrim Dölen
Mundane Astroloji – Uzmanlık – Kenan Yasin

 

 

 

 

 

Ayşe Sazak (Astroloji)

1992 Kırıkkale doğumludur. Anadolu Üniversitesinde Sosyoloji bölümünü bitirmiştir.

Astroloji ile olan hikayesi 2018 yılında başlamış ve Astroloji halen kendisinin kopamadığı bir tutku, ilgi ve hobi alanına dönüşerek devam etmiştir.

Astro Art Astroloji Okulunda Temel – Orta – İleri seviye Klasik Batı Astroloji eğitimleri ve Horary uzmanlık eğitimi alarak girmiş olduğu ISAR tarafından düzenlenen Astrolojide Etik Farkındalık ve Davranışlar ile Astroloji Danışmanlık Becerilerine ilişkin kurslara katılmış ve bu alanlardaki sertifikalarını almıştır.

2021 – 2023 yılları arasında ise Kozmik Bilinç Okulunda temel ve ileri seviyede Uranyen Astroloji derslerini başarıyla tamamlayarak Uranyen Astrolog unvanını kazanmıştır.

Astroloji dışında da; Nefes Koçluğu, Bio Enerji, NLP alanlarında uzmanlık eğitimleri almıştır.

 

 

Selda Başak (Kişisel Gelişim)

10 Mart 1968 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Kandilli Kız Lisesinde, üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde aldı.

1989-1991 yılları arasında turizm ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteren bir firmada Yönetici Asistanlığı, 1991-1996 yılları arasında o dönemin önde gelen tekstil firmalarından birinde dış ticaret sorumlusu olarak görev yaptı.

1996 Yılında evlenerek Bükreş/Romanya’ya yerleşti. 2000 yılına kadar eşi ile bu ülkede yaşadı ve kendi hediyelik eşya dükkanını açtı. O dönemde renkli bir dükkân imajı yaratarak ülkede büyük ses getirdi.

2000 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra Amerika’ya tekstil ihracatı yapan bir şirkette dış ticaret sorumlusu olarak çalıştı.

Yaptığı işlerde hep bir eksiklik olduğunu hisseden Selda Başak, 2017 yılında Reiki ile tanıştı ve Reiki Master’lığa kadar ilerledi. Daha sonra ise nefesi keşfederek Nefes Koçluğu eğitimi almaya başladı.

Nefes seanslarını gerçekleştirirken koçluk kısmının eksik kaldığını görüp ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı bir koçluk okulundan da Profesyonel Koçluk eğitimini tamamladı. Nefes deneyimlerine katkı sağlamak amacı ile 200 saatlik Yoga ve Meditasyon eğitimleri ile Breathing Mind’dan IMTA akredite 360 saatlik Mindfulness ve Şefkat eğitimlerini de yetkinlikleri arasına ekleyerek bu alanlarda eğitmenlik sertifikalarını aldı.

Halen BBM (Breath-Body-Mind)’den “Beden ve Nefes Farkındalığı Eğitmenlik” eğitimine devam etmektedir.

Selda Başak halen evli ve bir erkek çocuk annesidir.

Merve Debski (Ayruveda ve Yoga)

6 Eylül 1989’da Ankara’da dünyaya geldi. Yabancı dillere, kültürlere, şifacılığa ve spiritüel öğretilere hep bir ilgisi vardı.
İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. Yunanistan’da ve Yunan Adaları’nda tercümanlık yaptı. Sonrasında Türk Hava Yolları’nda kısa bir süre kabin memurluğu görevinde bulundu.

2017 yılında evlilik sebebi ile Polonya’nın Poznan şehrine yerlesti. Adam Mickiewicz Universitesi, Akdeniz Çalışmaları Bölümü’nde master yaptı.

Ayurveda ve Yoga yolculuğu, 2017 yılında yaşadığı sindirim sistemi rahatsızlığı ile başladı. Şifa bulduğu bu yolu adım adım öğrenmek ve başka kalplere de öğretmek istedi. İlk olarak Dr.David Frawley’nin American Institute of Vedic Studies okulunda Ayurveda eğitimi aldım. Sonrasında ise Hindistan’da bulunan AVP Research Foundation’daki doktorlardan aldığı derslerle Ayurveda öğrenimine devam etti. 2018 yılı itibari ile hem ikamet ettiği Polonya’da hem de Türkiye’de Ayurveda Danışmanlığı ve Yoga Eğitmenliği yapmakta.

Evli ve Patili 🐶
Instagram: mervedebsk

Aysun Sezgin

1967 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun oldu. 20 yıl Havacılık sektöründe çalıştı ve 2010 yılında emekli oldu.
Feng Shui ile ilk kez, 1990 yıllarında, çalıştığı havayolu şirketiyle yaptığı seyahatlerde tanıştı ve ilk enerji uygulamalarını kendi evinde gerçekleştirdi. Yararlarını gördükçe bu konuya ilgisi ve öğrenme isteği daha da arttı. Emekli olduktan sonra Feng Shui eğitimleri üzerine yoğunlaştı. Feng Shui ile ilgili birçok kitap okumasına, seminerlere katılmasına ve tüm araştırmalarına rağmen öğrendiklerini sağlam temellere oturtamıyordu.
Sorularına cevap ararken yolu Feng Shui, Çin Astrolojisi ve İ Ching Ustası Grand Master Raymond Lo ile kesişti ve 2012 yılında Grand Master Lo’nun Klasik Feng Shui, 2013 yılında ise Çin Astrolojisi ve I Ching eğitimlerini tamamlayarak 2014 yılında uzmanlık diplomasını aldı. Bu tarihten sonra Çin Astrolojisi de Feng Shui ile birlikte ilgi ve tutku alanına girdi. Astroloji alanında bilgilerini daha da geliştirmek istedi. 2017-2019 yılları arasında Asude Argun’dan Batı Astrolojisi (klasik astroloji) eğitimleri alarak ve gerekli sınavları geçerek uzmanlık diplomasını aldı.

Halen Batı Astrolojisi eğitimlerine devam ediyor, Batı ve Çin Astroloji anlayışları üzerine çalışmalarını sürdürüyor. 2017 yılından bu yana Çin Astrolojisi ve Feng Shui konularında online ve yüz yüze eğitimler vermeye devam ediyor.

Your Shopping cart

Close
Call Now Button