Doğum haritanız sadece size özeldir. Ancak doğum haritanızın size özel olabilmesi için, doğru doğum saatiyle çıkarılmış bir harita olması gerekir. Astroloğun vereceği bilgilerin size özel olabilmesi ve yönelteceğiniz sorulara sağlıklı yanıtlar alabilmeniz için doğum saatinize göre çıkarılmış doğum haritanız kullanılmalıdır.

Rektifikasyon, doğum saatinizi doğrulamak ve kesinleştirmek için uygulanan bir işlemdir. Hayatınızda dönüm noktası oluşturmuş olayların gün/ay/yıl olarak bilgilerini ne kadar sağlıklı ve ayrıntılı bir şekilde danışman astroloğa iletebilirseniz, rektifikasyon işleminizin yani doğru doğum saati bilginize ulaşmak o kadar mümkün olacaktır.

Rektifikasyon işleminde, doğum haritanız zamanda yolculuk yapar gibi geçmişe doğru işletilir. Geçmişte yaşadığınız önemli olayların hangi gün ve saatte gerçekleştiğine bakılarak çıkarılan haritalar, sizin doğum haritanızla karşılaştırılır. Söz konusu olayın o gün ve o saatte gerçekleşmesi için sizin hangi saatte doğmuş olmanız gerektiği incelenir.

Rektifikasyon sonucunun kesinliği, belirteceğiniz olayların özellikle hangi saatte gerçekleştiğiyle yakından ilişkilidir. Net saat bilgileri kullanılarak gerçekleştirilen bir rektifikasyon işlemi, doğum saatini mümkün olduğunca doğru saptayabilmemizi sağlar.

Ülkemizde doğum bilgileri özellikle doğum saati çok fazla dikkate alınmamaktadır. Bu nedenle doğum saati bilgisi için, kardeş sahibi olma, evlenme, çocuk sahibi olma, ameliyat olma, aileden birinin vefatı gibi olayların tarihlerini kullanırız.

Zerrin Zindancıoğlu, kendi yarattığı yeni teknikle hem saat hem gün hatta ay ve yıl rektifikasyonları üzerinde çalışmaktadır. Dünya üzerinde Gün / Ay / Yıl rektifikasyonu uygulayanların sayısı yok denecek kadar azdır. Ay ve Yıl rektifikasyonları uzun süren çalışmalardır; 2 – 3 ay sürebilir. Ay ve Yıl hesaplamalarından Anne ve Baba hatta Eş yaşamı ile ilgili tarih listeleri de istenir. İşlem sürecinde danışan ve astrolog çok kereler iletişim içinde olurlar. Bu hizmetten yararlanabilmek için iletişime geçmeniz gerekir. Rektifikasyon gerektiren bilinmeyene göre fiyat aralığı değişkenlik gösterir.

 

Bilgi için;

WhatsApp Hattı: 532-4434265

Mail: zzindancioglu@gmail.com

Your Shopping cart

Close