Prashna Tantra / Vedik Horary Eğitimi

Vedik horoskoplar Hint astrolojisinin parçasıdır ve astrolojinin en güvenilir türlerinden biri sayılır. Kişiliğiniz ve gerçek siz, doğduğunuz tam yer ve anla bağlantılı olan gezegenlerin konumuna göre belirlenir. Gelecekle ilgili tahminlerde ise gezegenin gelecekteki ve şu anki konumları sizin doğum haritanızdakilerle kıyaslanır. Vedik horoskoplar 4000 küsür senedir yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sorunun sorulduğu an dikkate alınır. O andaki gezegen konumları ve haritadaki yerleşim Vedik Astroloji kurallarına göre yorumlanır. Bu haritaya prashna haritası denir. Sonuca göre danışan sorusunun cevabına bu şekilde ulaşır. Bir çok alanda danışan aklına takılan soruları sorabilir. Genel olarak Prashna Tantra kuralları natal prensiplere benzer. Ancak doğum haritasında görülemeyen bazı faktörler Prashna ile cevap bulabilir. Söz konusu sorular için kişinin doğum haritasına ihtiyaç duyulmaz.

Soru anı harita tahminlerinde ise gezegenlerin gelecekteki ve şu anki konumları kıyaslanır. Vedik horoskoplar 4000 küsür senedir yaygın olarak kullanılmaktadır. Horary, gökyüzüyle mutlak bağlantı da olma sanatıdır. Gezegenler (GARAHAS) siz bağlantıya geçtiniz andan itibaren zihninizle bütünleşir, bir olur.

Toplam 12 haftalık eğitim için Prashna Tantra tekniğinin ana prensiplerini öğrenmenin yanı sıra, çok farklı konularda değişik sorularla zenginleştirilmiş bir program hazırladık. Bu sayede öğrenciler her başlık altında yeterli egzersiz imkanı bulacaktır.

Öğrenci kayıt formu doldurulmak üzere size mail ile gönderilecektir.

Tarih: 5 Ocak 2024 

Gün: Cuma 

Saat: 20:30 başlangıç

Eğitmen: Funda Karavit Sağışman
Fiyat: 1.600 lira + KDV (Aylık / 4 Ders)

Toplam: 1.600 lira x 3 Ay = 4.800 lira +KDV

 

Detaylı bilgi ve Kayıt için:

0532 290 38 68
astroloziakademi@gmail.com

Your Shopping cart

Close
Call Now Button